![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Цьогоріч юні екологи Черняхівщини отримали підтримку народного депутата України Павла Дзюблика. І справа не тільки в тому, що він відзначив подарунками переможців і призерів щорічного районного конкурсу агітбригад молодих природоохоронців Черняхівщини.
Не секрет, що довкілля можна зберегти лише спільними зусиллями. І як би не старалися депутати, без підтримки на місцях не обійтися. Особливо ж потрібна вона з боку юних, бо за ними – майбутнє.
Робота народного депутата саме в цьому напрямку не випадкова, адже Павло Дзюблик очолює у Верховній Раді України підкомітет з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
Юні ж екологи Черняхівщини не тільки агітують земляків берегти природу власними виступами на сцені, а й роблять це власноруч: прибираючи від сміття водойми, насаджуючи молоді дерева й квіти, охороняючи флору й фауну рідного краю. Деякі з них влилися в молодіжне крило ЧРГО «Україна – це МИ», яка займається зокрема й природоохоронною діяльністю.
Кращі виступи цьогоріч продемонстрували команди Черняхівської гімназії (1 місце), Високівської гімназії (2 місце) та Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (3 місце).