![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Шановні жителі Черняхівщини, на цьому тижні ми відправляємо в зону АТО новобранців-добровольців та військовослужбовців, які повертаються з відпустки на схід України. Це воїни 95 і 30 бригад.
Крім продуктів харчування, хлопцям потрібні двомісні палатки (можна й старі, вживані) для перебування в польових умовах. Якщо у когось є можливість їх знайти, просимо принести до Громадської приймальні в приміщенні Черняхівської райдержадміністрації або передати у в/ч Богунії.
Волонтери