![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
2 квітня у Черняхівському районному будинку культури відбувся благодійний концерт заслуженого працівника культури України Василя Капустіна. У ньому взяли участь й інші солісти: Павло Гринь, Юрій Тишкевич, Костянтин Гільченко, Світлана Новицька, Оксана Тищук, Євгеній Дурава, а також оркестр «Диксиленд» Черняхівської музичної школи, студія бально-спортивних танців РБК. Були розіграні цінні подарунки.
Під час концерту зібрали кошти для матеріальної підтримки Збройних сил та Національної Гвардії України. Їх виявилося біля 3 тисяч гривень. Кошти підраховували глядачі (самі викликалися це зробити). Сьогодні гроші перерахували за призначенням.