![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
І це при тому, що на Житомирщині середні зарплати – одні з найменших в Україні. Про це повідомляє Головне управління статистики в Житомирській області.
1664 гривні отримувала у нас в районі в середньому за минулий рік працююча людина. Це становить 84% від середньої зарплатні по області. Менше отримували минулого року лише в Баранівському, Андрушівському та Романівському районах. Порівняно з 2010 роком заробітна плата на Черняхівщині зросла всього на 1,5%. Це набагато менше, ніж в інших районах.