![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Проблема з вивезенням сміття в Черняхові, мабуть, вічна. Не можуть як треба організувати це комунальники під керівництвом селищної ради.
До несанкціонованих смітників на околицях містечка чи десь подалі від центру всі вже звикли. Вже й жителі окремих вулиць самоорганізовуються для прибирання й вивозу сміття… Але щоб воно так живописно красувалося між райдержадміністрацією і прокуратурою та судом… Може це спеціально – у зв’язку з учорашніми новинами про ув’язнення Юлії Тимошенко? Така собі символічна подяка? Селищний голова записався до опозиції?
Все це дуже символічно. Чи не так?