Пікет під обласною радою

Близько 150 чоловік пікетували обласну раду 22 листопада в Житомирі з вимогою не приймати рішення про дозвіл на промисловий видобуток титано-ільменітових руд Торчинського родовища компанією “Надра України”.На сьогоднішній сесії Житомирська обласна рада повинна була розглядати проект рішення про отримання спеціального дозволу на користування надрами Торчинского родовища титанових руд на території Радомишльского, Черняхівського, Коростишівского районів загальною площею 6129 га. Про такий дозвіл просить національна акціонерна компанія “Надра України” ” Житомирбуррозвідка”.

Питання про надання дозволу на 12 сесію обласної ради винесене не було. Мітенгувальники звернулися до депутатів  з вимогою відмінити рішення від 7 червня та накласти мораторій на подальший розгляд даних питань до повного врегулювання їх на законодавчому рівні. Та завдяки фракції ПР та Народної партії рішення прийняте не було.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

6 коментарів to “Пікет під обласною радою”

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Так ,але дійсним випробовуванням для опозиції буде позачергова сесія , це найкращий спосіб миттєвого вирішення вигідного для себе питання. 29 голосів”ЗА” від О.О зодля мараторію щось слабкувато.Отож чекаймо “Blicsz-krig” від регівської банди ,а О.О має завжди бути готовими до відбиття неочікуваної атаки.Чому я так ствержую , а тому що я теж приймав участь в пікетуванні , були також окрім мене ще й інші члени Черняхівської Свободи,але це не головне. Близько 10 – 10.30 до пікетувальників вийшли керівники фракцій : регів,Батьківщини,Фронту ,кпу та народників.Регівський представник одразу ж запенив про те що мовляв вас тут тримають дарма ,сьогодні це питання з залу виноситись не буде ,він виглядав найбільш впевнено, “СЬОГОДНІ НЕ БУДЕ”, прошу запам*ятати вислів рега”СЬОГОДНІ НЕ БУДЕ”,в цей час новообраний голова бютівської фракції та Руслан Годований ,котрий не сказав а ні слова виглядали помітно нервовими та зтурбованими навіть ,на мою думку , зляканими.

 • Солоха says:

  Фактом залишається те, що свобода піарилася в тей час коли інші відстоювали свої домівки та маленьку батьківщину. Махати прапорами – не під кулі лягати. Молодці хлопці. Так тримати.

 • Невірич says:

  А на більше наша “Свобода” не на що і не здатна. То їм портрет Леніна спалити, а то на чужій війні знаменами помахати.
  А да, ще газетки пороздавати і про інші політсили попліткувати.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Вашу неправоту може спростувати простий факт – громадська компанія “Врятуймо Полісся” цілком задоволена підтримкою зі сторони Житомирської міської Свободи ,принаймі це я помітив при спілкуванні з Станіславом Гуменюком. Отже ви далекі від реальності ,а щось там калякаєте на рівні нижче середнього.А те на що буде з часом здатна Свобода, повірте такі як ви це відчують на собі перші.

 • Солоха says:

  Слово калякаєте якось не личить вживати такій високоосвіченій людині як ви, Арію. А щодо ваших погроз .”А те на що буде з часом здатна Свобода, повірте такі як ви це відчують на собі перші.” Люди я думаю розкриють очі і побачать істинну суть вашої діяльності. Негарно за рахунок ще тільки словесних жертв піднімати собі рейтинг. Думаю варто замислитись з приводу вашої манії величі. Скажіть крім красномовства і замилювання мізків минулим ще щось цікаве зараз Свобода може зробити? Реальні кардинальні зміни хоч щось?????!!!!

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Встановлення та відновлення історичної справедливості це вже погроза та помста, ви ж у мені теж постійно погрожуєте та звинувачуєте в тому ,що я (ми) ще не робили , абоя (ми) ще не зробили .Як би ви хоч на відсоток були б знойомі з діалектичними законами історичного розвитку ви б набагато відповідальніше та серйозніше ставались до дійсності. В погрозі має бути два моменти перше це встановлена особа або ж група осіб, друге умисна протправна дія або прямий намір невідворотнього здійснення протиправної дії відносно конкретної особи чи групи осіб з можливим передбаченим негативним результатом і збитками ,тобто явний доказовий факт наслідком котрого є заподіяння фізичної та моральної шкоди.( погроза ,залякування,самосуд, ,маніпулювання ,тиск ,приниження,наклеп, псування ділової репутації,гідності,примус,навювання,розповсюдження неправдивої інформації з усвідомленим наміром заподіяння шкоди. схиляння,підштовхування та навмисне підбурювання до проти правної дії чи бездіяльності)за що передбачено кримінальну та адміністративну відповідальність.

Залишити коментар

Gallery
4 6 32 dsc_0195
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930