Партія Регіонів опустила Черняхівський район на 21 рейтингове місце

Нарешті на офіційному веб-сайті Житомирської облдержадміністрації з’явилася інформація про результати діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів за січень-березень (!) 2012 року. І тепер, можливо, її прочитає голова Черняхівської райдержадміністрації Сергій Поліщук. І, може, вже нарешті перестане розповідати на всіх нарадах, концертах, зборах і засіданнях, що вивів Черняхівський район на 4 місце в загальнообласному рейтингу – підняв із руїн, в які його вронили помаранчеві «попередники».
Загальне ганебне 21-е місце склалося з не менш ганебних місць за галузями: за економічним розвитком ми на 24 місці, за населенням та ринком праці – аж на 26, за роботою житлово-комунального господарства на 25, за рівнем злочинності – на 19-20. Витягли рейтинг угору освіта з охороною здоров’я, які вкупі посідають 14-17 місце. Хоча знаючи, що освіта у нас майже завжди на 1 місці в області, підозрюєш, що медицина впала ще нижче, як економіка.
А ось за державними фінансами Черняхівщина на 9 місці. Це, напевне, означає, що держава таки дала району грошей. Чому ж вони не допомогли нам жити краще?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

8 коментарів to “Партія Регіонів опустила Черняхівський район на 21 рейтингове місце”

 • КУЗЯ says:

  Неправда! Нам живеться дуже добре! У нас є фонтан і знак на в’їзді в Черняхів!

  • Сергій says:

   У цьому році селищна рада Черняхова виділила 90 тисяч гривень на ремонт цього фонтана.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  З 23 районів 21 місце це фактичний статистичний доказ безпринципної, недолугої , безстратегічної не просто регіональної а ПРіБЮТівської політики , це підтверження всіх моїх попередніх 15 пунктів головних дворічних промахів та простоїв . Повний відкат і мінус в гірно-добувному та агропромисловому секторах розвитку , себто в тих галузях котрі повинні були би бути авангардними та проривними Звісно як можуть разом тягти тягло дві антогонічні різні за політичною природою політ сили всеодно що віл та кінь в одному ярмі.Ось результат об*єднання зарди “розвитку” як закликали деякі районно-обласні громадсько-політичні діячи . Об*єднуватись потрібно навколо Великої Ідеї, обгрунтованого принципу та продуманого довготермінового стратегічного проекту розвитку , на разі ми спостерігаємо пусті амбіції , відпрацювання боргів та корисливий розподіл посад та прибутків повну відсутність мудрого менеджменту, адміністрування та організації. Цікаво за Романів ?

 • peterson says:

  Подивився рейтинг. Цікавить одне питання. екологію чомусь зняли з показника?

  • Сергій says:

   Мабуть справи з екологією такі плачевні, що про них вже страшно й говорити. І у рейтинги вставляти.

 • peterson says:

  Чому ж? Ми ж “покращили” повітря в Черняхові новеньким фонтаном, що тягне купу грошей за електроенергію. Ось ще кар”єри відкриють – вивезуть з району небезпечні ільменіти. Дихати стане ще краще…

  • шаман says:

   а ще на руки стане легше бо, води в криницях не буде. пратися та митися будемо на великі свята.а на автомобілі-водовози будемо молитися як на святині, виглядати їх як манну небесну.

 • Порядок! says:

  “..собаки лают,а караван идет”

Залишити коментар

Gallery
1 33 dsc09628-4 dsc02544
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031