Партія «Удар» Кличка висуватиме в народні депутати нашого земляка Сергія Гречаного

Партія “УДАР” передала  руху “Чесно” список претендентів у кандидати в народні депутати на мажоритарних округах. Серед них і представники Житомирщини.

Житомирська область
62 Давиденко Роман Дмитрович
63 Файдун Микола Іванович
64 Дмитренко Сергій Якович
65 Кандидат визначається
66 Гречаний Сергій Анатолійович
67 Довбиш Юрій Григорович
Як бачимо, у народні депутати по Малинському виборчому округу № 66 піде Сергій Гречаний – вчитель фізичного виховання з Черняхова.

/em

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

23 коментарі to “Партія «Удар» Кличка висуватиме в народні депутати нашого земляка Сергія Гречаного”

 • СВОБОДА says:

  По перше це не э офіційною інформацією , а радше за все привінтивним чи прелімінарним наміром з ціллю певноі політ маніпуляції та психологічного тиску. Звичайно велике питання серйозності і доцільності такої інформації. Згадаймо до прикладу плани про балатування Володимира Пехова по нашому окрузі , чи неоф., інф.,про ще одного з депутатів обл ради та керівника району, при наймі є наміри ще декількох членів ПР взяти участь в компанії – НУ Й ЩО..?! По друге , навіть як що й так, це смілива заява гідна відзначення, оскільки якщо ” довго мучитись то що не будь получиться”, згадаймо легендарного президента США Авраама Лінкольна ,знавці історії не дадуть обманути , з якої спроби він став конгресменом ,сенатором ,а згодом і Президентом , що об*єднав державу . Тож бажаємо успіхів !

 • Олена says:

  Гречаний Сергій – хороший хлопець і хороший вчитель. Але з нього такий опозиціонер, як із Клічка Волочкова. Хай би Клічко попитав, як саме голосує Гречаний н сесії районної ради. Він же там є членом більшості разом із регіонами і виконує всі вказівки Поліщука. А в Парламенті буде виконувати всі вказівки Чечетова.

 • peterson says:

  Гречаному ще треба в районі активніше попрацювати, і мати свою визначену позицію, а не виконувати чиїсь накази…

 • СВОБОДА says:

  А чим займається Онищук в ” конституційнй асамблеї” ? Допомагає разом з Кравчуком посадити на трон тирана? Його присутність там в принципі не повинна бути. Мені здається заробляє кошти на свою передвиборчу компанію, його діяльність там нагадує присутність КПУ у В.Р , та “боротьбу БЮТу , перепрошую ,вже ПРіБЮТу В районній ЗРАДІ за щастя та довготермінове благополуччя мешканців району”. Щось це дуже дивно та нагадує “любого друга українців, руки котрого ні чого не крали”. Чи іншого кандидата , ексзаступника Черновецького , дерибанщика Києва , нашого “земляка ” , котрого там на дух не переварюють до речі саме на цій посаді він значно примножив свої статки до рівня “солідного мільйонера”,а “службовий гвинтокрил” ? ОТЖЕ ТІЛЬКИ СЕРГІЙ ГРЕЧАНИЙ !!! ПІДТРИМКА ГРЕЧАНМУ !!!

  • Порядок! says:

   Каждий матерый бандюк знает,что” без лоха и жизнь плоха”.Ситуация в следующем.Нужен тот кто сможет тебя слушать,и паехали…Лох тот кто не имеет своей позиции,своих взглядов на жизнь,и цель бандюка навязать свои взгляды и свои ценности.

 • Іра says:

  По-перше він у ВР не пройде.По-друге, сВо-бода,яка різниця на даному етапі хто при владі,якщо мова йде про керівництво району,то за 20 років незалежності зараз НАЙКРАЩИЙ керівник району.І всі це знають.Жодна людина(не вразовуючи таких як ви політично заангажованих людей)поганого слова за теперішню владу не скаже.І те що зроблено вже за 2 роки не було зроблено(Хіба що “роздача землі”,кришування карєрів,наглих будівництв будинків та ін….)Досить писати “херню”

  • Тетяна says:

   Перший раз, за час гловування Поліщука, почула позитивний відгук на його користь. Я в шоці!

 • я says:

  Ірина ,Ви відкриваєте людям очі. Більшість жителів району і не знали , що керівництво району найкраще. Так багато зроблено. Ми не забули ,як Поліщук виплачував “кровні” за поїздку до столиці на підтримку “найкращих”. Де ділось майно РТП та “сільгоспхімії за сприяння Пивовара,сам особисто на свої очі бачив ,як Петро Іванович керував вивозом робочих вузлів та агрегатів, запчастин, станків на металобрухт.А що робиться в лікарні. Для вас це все позитив. І ви кажете, що ми пишемо херню.У вас всі кому не подобається ваша влада заангажовані.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  ЗА ” РЕГІОНАЛЬНОГО КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ ” : 1 ДОЗВОЛИЛИ ПОЛОВИНУ ТЕРИТОРІЇ ПЕРЕТВОРЮВАТИ НА БЕЗВОДНУ , БЕЗЛЮДНУ , БЕЗЖИТТЄВУ ЧОРНОБИЛЬСЬКУ (ЗОЛОТОНОСНУ ОЛІГАРХО- ТИТАНОВУ) ЗОНУ , НАВІТЬ ДЛЯ СВОЇХ “ЛИМУЗИНІВ” ДОРОГИ БУДУЮТЬ . 2 СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА (РЕГІОНАЛ) ВБИВ ОДНОГО З НАЙКРАЩИХ МЕШКАНЦІВ ГОРОДИЩ . 3 ПОВНА НЕВІДПОВІДНІСТ КЕРІВНИЦТВА РВУМВС . 4 ДЕЗОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ТМО (РАЙЛІКАРНІ). НЕЗАДОВІЛЬНА РОБОТА ПО ГАЗИФІКАЦІЇ СІЛ РАЙОНУ . ЗОКРЕМА НЕКРАШІВ ТА ТРОКОВИЧ . 5 НЕЕФЕКТИВНА РОБОТА СЕЛИЩНОГО КЕРІВНИЦТВА ЧЕРНЯХОВА ( ЯКЩО НЕ ВРАХОВУВАТИ ТАБЛИЧКІ НА БУДИНКИ В ПАРТІЙНІ КОЛЬОРИ РЕГІОНІВ ПО ГРИВНІ ШТУКА ,ТЕРМІНОМ ПРИДАТНОСТІ ДО 28.10.12). 6 СКОРОЧЕНЯ 7.ПОГОЛІВ*Я ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ . 7 ОДНІ З НАЙНИЩІХ ЗАРПЛАТ В ОБЛАСТІ . 8 ВІДСУТНІСТЬ ЗРОСТАННЯ ВИДОБУТКУ ГРАНІТУ , ПРО НАДХОДЖЕННЯ В МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ ВІД КАР*ЄРІВ МОВЧИМО . 9 САБАТАЖ РОБОТИ ПО ПЕРЕОБЛІКУ ЗЕМЕЛЬ РЕЗЕРВУ , ВЗАГАЛІ БАРДАК З КАДАСТРОМ ,СТАТУСОМ , ПРИЗНАЧЕНЯМ ,ВІДВОДОМ ЗЕМЕЛЬ. 10 НАЙНИЖЧА В ОБЛАСТІ ЗАКУПІВЕЛЬНА ЦІНА НА МОЛОКО . 11 ЗАНАДТО ВЕЛИКІ ВИТРАТИ НА ФОНТОМ “ГОЛОВИНСЬКИЙ КАР*ЄР” пардон ФОНТАМ. 12 НЕ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ “НИВА ЕКСПО” ,КХП , ЛІКВІДАЦІЯ УЧГОСПУ ТА ДЕРЕБАН ЙОГО ЗЕМЕЛЬ ПРОДОВЖЕННЯ РУЙНАЦІЇ ІНФРАСТРУКТУРИ РАЙОНУ , ОБ*ЄКТІВ КУЛЬТУРИ ТА ІСТОРІЇ … ітд ,ітп

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  НАСТАВ ЧАС ЗМІНЮВАТИ РЕЖИСЕРІВ ТА ГРАВЦІВ , НАСТАВ ЧАС НОВИХ ЛЮДЕЙ , НАСТАВ ЧАС НАШИХ . ” ДО БОРОТЬБИ”. СЛАВА УКРАЇНІ ! СЛАВА ГЕРОЯМ ! УКРАЇНА АБО СМЕРТЬ ! НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА ПОНАД УСЕ! ХАЙ ЖИВЕ НОВА ГЕНЕРАЦІЯ КЕРІВНИКІВ ДЕРЖАВИ !

 • Іра says:

  Самі прочитайте,що ви пишете.Сміятись хочеться

  • Оленка says:

   Уявляєте? Грабують, байдикують, все розвалюють,на металолом здають, над людьми знущаються – і їм ще від усього цього сміятися хочеться?!

 • Іра says:

  20 років були при владі і в тому числі НАША Україна і ЮЛЯ.Все розкрали розвалили,розпалися всі організації,тіж самі РТП та “сільгоспхімія,райагробуд,кірпічні,асфальтний завод та все що було.А тепер коли робляться дороги,докінчили школу,тіж самі зупинки і фонтан вам всеодно погано.Кожен день прибирається центр містечка,доглянутий парк,проводяться концерти та різні заходи.Да просто ВИ привикли красти і тепер лізете до влади.Заткніться вже і не заважайте людям працювати

  • Оленка says:

   “тіж самі РТП та “сільгоспхімія,райагробуд,кірпічні,асфальтний завод та все що було” розвалили ще в часи Кравчука і Кучми – ідейних наставників вашого шефа Януковича. Між іншим, школу ще не “докінчили” і якби не вибори, то б і не почали “докінчувати”. Всі знають, що Литвин дав ці гроші Рудченку на передвиборчу кампанію. Зупинки побудовані за гроші приватних підприємців, які були вибиті з них силою (і не тільки на зупинки). А потворний фонтан щомісяця тягне такі гроші за електроенергію, що краще б його і не було. До того ж, виявляється, його вже треба ремонтувати, і на це селищна рада виділила біля 100 тисяч гривень.І це в той час, коли селище не має вуличного освітлення, а комунальне підприємство впевнено просувається до банкрутства. Що стосується “концертів і різних заходів”, то вони проводилися завжди, просто колишнє районне начальсво, на відміну від нинішнього, рідко смішило на них публіку в ролі весільних генералів. А вам, Іро як дівчині, негарно вживати такі слова, як “заткніться”. Якщо ж у вас накопилоя так багато злості після непосильної роботи на трасі і чорно в роті, то вкусіть себе за попу.

  • Тетяна says:

   Ніколи не говоріть з 100% впевненістю про те, чого самі не розумієте. А комусь “затикати рота” – це вже занадто…

 • я says:

  Пані Ірино!“тіж самі РТП та “сільгоспхімія,райагробуд,кірпічні,асфальтний завод та все що було” розвалені за часів прим*єрства вашого “прффесора”. поцікавтесь історією держеви.Хоча,якщо”проффесор”заявляє,що Тимошенко вбила Щербаня, то його прхвостні можуть стверджувати, що він відкрив Америку.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Звичайно не можна говорити , що ні чого не робиться , щось роблять , але відчувається відсутність стратегії . Хороші діячи це не ті що роблять багато корисного ,а ті що не роблять смертельно шкідливого . За надто поверхневої “косметичної” я б сказав популіської роботи “вид бурної діяльності” , аби не стало гарної міни при поганій грі” з цього всього так як з ремонтом доріг Ігорем Бакаєм в Житомирі в 1998 чи 2002 році не пам*ятаю точно . Має бути стратегічне бачення по виведенню району з прірви , а саме : ЗАВДАННЯ №1 ГІРНО ДОБУВНИЙ СЕКТОР (ШОКОВА ХІРУРГІЯ)- НАДХОДЖЕННЯ НАЛЕЖНИХ ВІДРАХУВАНЬ ВІД ВИДОБУТКУ ТА ОБРОБКИ ГРАНІТУ ДО МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ , СПРИЯННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ КАМНЕОБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ РАЙОНУ ДЛЯ БОРОТЬБИ РОБІТНИКІВ ЗА СВОЇ ПРАВА ТА СВОБОДИ , МОДЕРНІЗАЦІЇ ГІРНОДОБУВНОЇ ГАЛУЗІ ( ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ПІДПРИЄМСТВ З ПЕРЕВАЖНОЮ ЧАСТКОЮ ДЕРЖ ВЛАСНОСТІ) , СПРИЯННЯ АБО РЕПРЕВАТИЗАЦІЇ , АБО ПОВЕРНЕННЮ В ДЕРЖ ВЛАСНІСТЬ “БОРЗИХ ПІДПРИЄМСТВ”, ЗАЛУЧЕННЯ ІНВИСТИЦІЙ ДЛЯ НЕОБХІДНОГО РЕФОРМУВАННЯ СЕКТОРУ . № 2 НАПРЯМОК РЕФОРМУВАННЯ АГРОРОЗВИТКУ . “ЗЕМЛЮ СЕЛЯНАМ ,А НЕ ЛАТИФУНДИСТАМ “. ЩЕ НЕ ОДНЕ РАЙ КЕРІВНИЦТВО ВІД ЗАЛІЗКА НЕ ЗАЙМАЛОСЬ СЕРЙОЗНИМ ВИРІШЕННЯМ ЗЕМЕЛЬНОГО ПИТАННЯ НА КОРИСТЬ СЕЛЯН , НИНІШНІ ОЧІЛЬНИКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ ЦИМИ ПРОБЛЕМАМИ ТІЛЬКИ В ІНТЕРЕСАХ ВЕЛИКОГО КАПІТАЛУ , ТОБТО ПОТРІБНО КООРДИНАЛЬНО ЗМІНЮВАТИ АКЦЕНТИ ,СПРИЯТИ ОТРИМАННЮ ФЕРМЕРАМИ ТА НОВОСТВОРЕНИМИ КООПЕРАТИВАМИ ЗРУЧНИХ І ВИГІДНИХ ПОПЕРШЕ ДОТАЦІЙ , ЗА КОШТИ НАДХОДЖЕНЬ ВІД КАМНЕОБРОБОК , ЗОВНІШНІХ ІНВЕСТИЦІЙ , ЗАПОЗИЧЕНЬ ТОЩО . СПРИЯННЯ МАЛОВІДСОТКОВОМУ КРАДИТУВАННЮ СІЛЬГОСПВИРОБНИКА . ОТЖЕ ЦЕ ДВА ГОЛОВНИХ КИТА РАЙОНУ КОТРІ Є НАРАЗІ СТРАТЕГІЧНИМИ . А ТАПЕР ЯК КАЗАВ МАРКС БЛИЖЧЕ ДО ПОЛІТ-ЕКОНОМІЇ ПАМ*ЯТАЄТЕ ФОРМУЛУ БІЗНЕСУ (РОЗВИТКУ КАПІТАЛУ) ГРОШІ – ТОВАР – ГРОШІ(З ПРИБУТКОМ) на рос Д – Т – 2Д . КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ЦЕ ЛЮДИ КОТРІ СТАЛИ ТИМИ ХТО ВОНИ Є ЗА РАХУНОК СВОГО КЕРІВНИЦТВА ПАРТОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ВИБОРЧИМИ КОМПАНІЯМИ ТИХ СИЛ КОТРІ ПРИЙШЛИ ДО ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (РЕЖИМ ОЛІГАРХІВ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ) , ТОБТО МАРІОНЕТКИ РЕЖИМУ , “ВИСЯЧИ ТИМ ХТО ЇХ ПОСТАВИВ” І ВІДПОВІДНО МАЮТЬ ВІДПРАЦЬОВУВАТИ . ОТЖЕ МОЇ ДОРОГІ НІ НАЯКУ СЕРЙОЗНУ РОБОТУ ПО КООРДИНАЛЬНИХ ЗМІНАХ В РАЙОННІ ГОДІ СПОДІВАТИСЬ ДО “ПОГАШЕННЯ БОРГІВ”…

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  Гречаний класний пацан, тільки він не пройде!

 • peterson says:

  спитайте в Поліщука, де ділися більше 300 тисяч гривень, які один із інвесторів, що зайшов на землі району віддав (примусово) на “розвиток” району!!! Черняхівщина – для людей? Яких! “Огласите, пожалуйста весь список”. А ми, наївні, хочемо жити краще! Жоден із хазяїв не буде в себе в подвірї будувати фонтан, коли на ньому асфальт у дірках…

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  ТОЖ ПРО ЩО Й МОВА , ОТЖЕ СЕРГІЯ В НАРДЕПИ ВІН Є ГІДНИЙ КОНКУРЕНТ , ПО ПЕРШЕ МОЛОДИЙ , ПО ДРУГЕ НАШ , ПО ТРЕТЄ НОВИЙ , ОСВІТЧЕНИЙ , СПОРТИВНИЙ . ДУМАЮ В НЬОГО Є ВСІ ШАНСИ ПЕРЕМОГТИ !

 • Порядок! says:

  НЕ ОДНОМУ КРИТИКУ ПАМ’ЯТНИКА НЕ ПОСТАВИЛИ.ЗАВЖДИ КРИТИКУЮТЬ ТИХ ХТО ЙДЕ СПЕРЕДУ.МОЯ ДУМКА,ЯКЩО ДИЙСНО ЛЮДИНА ХОЧЕ ЩОСЬ ЗРОБИТИ КОРИСНОГО,ВОНА ЙДЕ ТА РОБИТЬ.ВЛАДУ КРИТИКУЕ ТИЛЬКИ ТОЙ,ХТО НЕ БУВ КЕРИВНИКОМ НИ КОЛИ.

  • Тетяна says:

   Анекдот є такий . Новий президент прийшов приймати від старого справи.Той все розповів і дав три конверти. Пояснив – як буде занадто складно, відкривати по одному конверту. Попрацював президент рік, досягти нічого не може, народ не задоволений…Відкрив пеший конверт, там написано – вали все н амене. Так і зробив – у всьому звинувачував попередника. Ще через рік довелося другий конверт відкрити. там було написано – обіцяй. От і полилися обіцянки, народ заспокоївся. А третій конверт приніс досить таки неочікувану пораду – ГОТУЙ ТРИ КОНВЕРТИ. Отож, за правилами гри, кожному з кервників, за умови невіповідного виконання своїх обов”язків, доводиться готувати три конверти. Головне вміти достойно передати їх послідовнику. І не важливо хто прийде до влади, всеодно буде працювати старий як життя принцип – звинувачуй, обіцяй, звільняй місце.

Залишити коментар

Gallery
6 15 27 35
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031