Патріарх Філарет: Кінець світу обов’язково буде, але не 21 грудня

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет заявив, що не варто вірити пророцтвам про кінець світу 21 грудня 2012 року.
Про це повідомляє прес-служба УПЦ КП.
“Зі Священного писання й переказів церкви ми знаємо твердо, що кінець світу обов’язково буде, й настане він під час другого пришестя Христового й Страшного Суду.

Тоді всі померлі воскреснуть, а живі – переміняться, й всі люди постануть перед Богом дати відповідь за своє життя. Праведники увійдуть в блаженну вічність з Богом, грішники підуть на вічні муки. Земля й все, що на ній, згорить, і буде нове небо й нова земля “, – заявив патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет
За його словами, з Писання зрозуміло, що кінець світу не буде наслідком природних причин, у тому числі будь-яких астрономічних явищ.
“Так, наближення кінця світу буде супроводжуватися збільшенням кількості стихійних лих, знаменнями з неба, голодом, війнами та іншими лихами. Але причиною кінця світу буде моральне падіння людей, а не так званий парад планет або закінчення календаря майя”, – зазначив він.
“Це моральне падіння призведе до того, що людство впаде в гірші гріхи й беззаконня. Й підсумком цього падіння стане прихід антихриста – людини, яка за допомогою диявола отримає владу над світом, і якому будуть поклонятися, як богу. Його правління триватиме три з половиною роки, після чого й відбудеться друге пришестя Господа нашого Ісуса Христа, що покладе край антихристовій владі й владі гріха взагалі. Тож не мають ніякого сенсу ні поради, ні спроби пережити кінець світу. Бо кінець прийде до всіх і всього, й всі люди постануть перед судом Божим”, – підкреслив Філарет.
Він також додав, що будь-які спроби попередньо оголосити дату кінця світу, назвати його рік, місяць і день, є свідомо помилковими.
“Це брехливі пророцтва, від яких люди вже не раз ніяковіли. Тільки на нашій пам’яті кілька десятків разів призначали кінець світу – й завжди все це виявлялося оманою”, – зазначив патріарх.
“Тому й зараз, коли в ЗМІ й в розмовах серед людей говорять про якусь конкретну дату кінця світу, Церква може сказати лише одне – не вірте й не дивуйтеся! Тому що всі ці розмови – брехня й походять від лукавого … Й ще слід звернути увагу на наступне. Коли відбудеться справжній кінець світу – ми не знаємо. Але для кожного з нас кінець світу настане під час смерті. Коли ми вмираємо – цей, звичний для нас, світ, перестає існувати, тому що ми переходимо в світ потойбічний”, – додав він.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

1 коментар to “Патріарх Філарет: Кінець світу обов’язково буде, але не 21 грудня”

  • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

    Цей лохотрон з так званим “Кінцем світу чи кінцем віку” можна розглядати з різних кутів зору , з різних аспектів та сторін .Головним чинником тут зовсім не є релігійна теологія , скорше завсе інше – “Бізнес проект “з використанням напруженості людських емоцій в есхаталогічному передчутті довгоочікуваного і такого для багатьох небажаного та невідворотнього апокаліпсичного фіналу людської гріховної історії.Як зазначає Біблія слова Спасителя : “…І тоді прийде кінець” Але страшно інше- періодично повторючи штучні розіграши з Пришестям Христа, а це є головним кульмінаційним сенсом так званного “кінця світу” люди просто втратять серйозність відношення до цього ,І ТОДІ ЯК БЛИСКАВКА СЕРЕД ЯСНОГО НЕБА АБСОЛЮТНО “НЕ ЖДАННО НЕ ГАДАНО” БАЦ І УСЬО ,І УЖЕ ПОЗНО ШО ЛІБО ПРЕДПРИНИМАТЬ, ДОБРО ПОЖАЛОВТЬ НА СУД, АПЕЛЯЦИЯ НЕ ПРЕДУСМОТРЕНА”Прощавай життя вітаю тебе пекло і сатана. . Актуальним є науковий погляд не це неминуче лихо , як я вже згадував про матеріалістично-діалектичні закономірності історичного розвитку людської цивілізації. Англійський політ-економіст на прізвище Мальтус вивів одну цікаву теорію , так звану “Теорію народонаселення Мальтуса”у відповідності до якої населення Земної кулі та відповідно продуктивні виробничі сили економічного розвитку цивілізації зростають швидше ніж засоби на існування .Тобто він ствержував ,що по закону природи кількість людей на землі збільшується швидше ніж відновлюютьсяумови життєдіяльності, природні ресурси , створюється сировина, та вирощуються продукти харчування .Отже рано чи пізно щось цікаве все таки трапиться з нами на нашій багатовистажданій планеті.

Залишити коментар

Gallery
6 10 23 27
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930