Питання

Шановні добродії!

Підскажіть, будь-ласка, як необхідно поступати в наступній ситуації?

Сьогодні, близько третьої години дня зателефонувала на швидку допомогу 103, чоловік після тяжкої операції температура 40,  хотіла щоб приїхав лікар та визначив причину приписав ліки… У відповідь почула – машини немає. На питання що робити – дайте таблетку аспірину і зателефонуйте через півгодини.

Все…

Автор: Тетяна

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

13 коментарів to “Питання”

 • Comandantе says:

  Шановна пані Тетяна.
  Не дай боже опинитися на Вашому місті.
  Але так сталося,що на час Вашого дзвінка всі машини були на визовах….
  Але відповідб що передзвоніть пізніше теж не вірна.
  Ваш виклик повинні були прийняти,та по прибуттю машини зразу надіслати її до вас…

 • кума із замостя says:

  Страшно й соромно… В якій країні ми живемо? В лікарню краще не потрапляти! З міліцією краще не займатися… Навіть якщо ти потерпілий… В суд іди тоді, коли є чим суддю підкупити… Для чого нам оця корупційна й недолуга державна машина, яка викачує з людей сили?!!!
  А в лікарні дійсно машин немає. Зате цигани з Журавським співають… Хоч і не лікують, зате душі приємно…

 • Comandantе says:

  На жаль Вам залишається тільки СКАРЖИТИСЬ

 • Невірич says:

  Через те й машини немає, циган в Київ необхідно завезти. А може головний лікар відправив машину по ті 200 гривень що були обіцяні для присутніх?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Ось вам типовий приклад “Покращення вже життя вже сьогодні” . Хочу процитувати звітні “успіхи влади” в медичній сфері котрі висвітлені в передвиборчій брошурі ПР 2012 р “Від стабільності до добробуту “. З передмови голови ПР М.Азарова цитую: Нам вдалося виправити ситуацію ,за два роки ми досягли позитивних результатів ,нарешті створено фундамент для реального підвищення якості життя кожного громадянина, втілюється в життя НОВА СПРАВЕДЛИВА СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА … кінець циати

 • Я says:

  Дирку від бублика, а не по 200 гривень після виборів отримають від Журавського медики. Так само, як і педагоги. дуже сподіваємося, що регіони не пройдуть,бо все “покращення” ми побачимо відразу. А лікарня з районної стане дільничною: без хірургії, без пологового і інших відділень… Оце заживемо, не лише швидка не їздитиме…

 • Іра says:

  Ну випили аспірин,передзвонили через півгодини і що далі.Чи ви бігом на прибютовський сайт та жаліться.Зверніться до головного лікаря з таким питанням.
  Але соромно за такі сайти взагалі.Новин в районі немає.Ну програєте ви вибори-це ясно.Будете далі нести “чуш”і плакати,як погано ,що вас до корита не пустили

  • Демченко says:

   Що це за плач вам вчувається? Галюни? Зверніться за ліками до старшого брата? Хай на хвилинку відірветься від корита.

  • Comandantе says:

   “”…що вас до корита не пустили…””
   Своїми словами ви підтверджуєте те,що для вас перебувати у владі,то не служіння народу.а находження біля корита…
   А біля корита ми знаємо хто зазвичай стоїть…

 • Kinder says:

  Ірою , Марусею чи Машою ти будиш там(zona) , а тут ти просто ….
  Не вже тобі нестидно, що ти за , що не можеш порядок в районі навести, сьогодні людям швидкої медичної допомоги не надають вчасно, то, що вже говорити про міліцію, владу і все остальне !!!!

  ЯК казав Ляшко : ” ВИЛА УЖЕ НАПОГОТОВІ “.

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  В разі хвороби своїх близьких ми часто забуваємо звернутись до Бога , щодо ситуації це суб*єктивний емоційний вираз , необхідно не пороти гарячку , а послідовно всіма правовими важелями домагатись та відстоювати своє конституційне право на першу медичну допомогу . До речі в нас усіх , в тому числі і вмене значною мірою виражена правова малограмотність наприклад є гарячи лінії МОЗ У тощо. Що до вил . Розумніше готувати підходи організацію і методику пропаганди та агітації в середині Збройних Сил України з метою їх майбутнього швидкого переходу на сторону опозиції .

 • кума із замостя says:

  Шановна Іро, зайдіть будь ласка на сайт районної адміністрації. Почитайте там “новини”…. аж за 2007-10 роки. написані ще тією, такою поганою владою. Принаймні вони не примазувалися до “попєрєдніків”, як казав Азаров ( зараз вже не говорить – вільно російською спілкується з українцями). А сьогодні про що в районі можна почитати? Наприклад в “Новому житті”? Лише про перерізання урочистих лєнточок, про різні святкування і відзначання. Невже в нас проблем немає? чи про них писати заборонено? І хто ж цензор?

 • Невірич says:

  Да, не те Нове життя яким було за “папєрєдніка” Бездітка.

Залишити коментар

Gallery
dsc083613 12 15 25
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031