![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Як відомо, у зв’язку з російською агресією в Україні триває часткова мобілізація військовозобов’язаних. Черняхівський районний військовий комісаріат просить всебічного сприяння в цьому питанні. Зокрема терміново потрібне дизельне пальне.
Усіх, хто хоче допомогти з дизельним пальним, просимо звертатися до військового комісара Черняхівського райвійськкомату Сергія Вікторовича Войтенка: 0679892126.