![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![34 34](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc075191.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Законом України «Про охорону дитинства» визначено, що діти з багатодітних сімей користуються правом безоплатного проїзду усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.
У зв’язку з недостатнім фінансуванням бланки посвідчень, які підтверджують статус члена багатодітної сім’ї, не видаються. Враховуючи багаточисленні звернення батьків щодо проїзду дітей, Міністерство соціальної політики України узгодило питання з Міністерством інфраструктури України щодо надання права на пільговий проїзд дітям з багатодітних сімей на підставі:
За детальною інформацією звертатися за адресою: смт Черняхів, майдан Рад, 1, каб. 49 (відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації) .