![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
20 липня відбулася нарада бджолярів району, яку вів заступник голови райдержадміністрації Петро Пивовар. У ході зустрічі пасічники району, а їх зібралося півтора десятка, обговорили проблеми бджільництва, зокрема наявність медоносних сільськогосподарських культур у районі, питання зимівлі бджолосімей тощо.
Вирішено створити спілку бджолярів району. Одностайним голосуванням обрано тимчасового голову спілки – Олександра Іщенка та актив спілки, який займеться організаційними питаннями.
Учасники наради обрали делегатів на обласну конференцію бджолярів.