Радник Президента України Віталій Журавський подарував черняхівським педагогам поїздку до Києва

Педагоги Житомирщини продовжують відвідувати столицю
Автор – О.Степуренко http://tvradiozt.com.ua/proekti/news/4042-2011-10-10-10-56-47.html ЖОДТРК.
Собор Софії Київської, Києво-Печерська Лавра, театр оперети – таку екскурсійну програму столицею України подарував педагогам Черняхівщини Радник Президента України, Віталій Журавський. І незважаючи на те, що погодні умови були малосприятливі, це не стало на заваді приємним емоціям. Педагоги Житомирщини продовжують відвідувати столицю за ініціативи Віталія Журавського. Цього разу відпочити душею у святих місцях Києва мали змогу педагогіи Черняхова.
Тетяна Сташевська, методист відділу освіти Черняхівської райдержадміністрації: “Коли я дізналася про те, що планується поїздка в Київ по святих місцях, і особливо зацікавив похід до театру, працівники відділу освіти першими захотіли поїхати для того, щоб ознайомитися з культурною програмою, бо зазвичай наше життя так насичене буденними справами, що ми забуваємо про своє власне життя”.
Галина Шлапак, директор Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів: “Були приємно здивовані, коли нам запропонували взяти участь в одному з його благодійних проектів. 23 колег моєї школи перебуває тут, в стінах святої Софії. Маємо нагоду познайомитися ще раз із колискою нашої духовності. Побільше було б таких людей, які дбають про розвиток і підтримку гарних таких культурно-мистецьких проектів”.
Софія Київська, театр оперети, Києво-Печерська Лавра. Насичена розважально-пізнавальна програма для вчителів є не що інше, як можливість відволіктися та збагатитися духовно та інтелектуально, наголошує радник Президента
Віталій Журавський, радник Президента України: “Моральний стимул важить дуже багато і залежно від того, яка буде Україна в майбутньому, в значній мірі залежить від того, як сьогодні працюватиме педагог із підростаючим поколінням”.
Увесь день погода була дощовою, проте це не стало на заваді гарному настрою вчителів упродовж всієї подорожі.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Радник Президента України Віталій Журавський подарував черняхівським педагогам поїздку до Києва”

  • Стасюк Василь says:

    Ну й насмішили ви мене своєю розповіддю про благодійність Віталіка Журавського. Всі вчителі з черняхівської школи, які їздили в Київ на екскурсію, платили за дорогу по 50 гривень. А все інше – для Журавського теж безкоштовно як для колишнього заступника Черновецького і нинішнього радника Януковича: і екскурсії, й театр. Тепер на неділю набирають нову групу в Київ “за рахунок благодійника Журавського” – вже з гімназії. І знов збирають гроші на дорогу. Ось так Віталька обробляє свій елехторат перед наступними виборами.

  • В.Т.Шевчук says:

    Хай би Віталій Журавський як радник Президента краще порадив би кому там слід в Києві, щоб гроші на добудову школи в Черняхові прислали влітку, а не під зиму. А то вчителів розважає. Приколіст.

Залишити коментар

Gallery
21 22 23 26
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031