![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Після численних звернень громад району і з настанням сприятливих погодних умов відновився ремонт доріг на Черняхівщині. Він триває з ініціативи голови Черняхівської районної ради Володимира Троценка та заступника голови районної ради Олександра Гибала за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика.
Уже сьогодні відремонтовано частину доріг у селищі Головиному. Завтра розпочнуться ремонтні роботи дороги до Житомира, починаючи від села Топорище Володарсько-Волинського району (Топорище – Черняхів – Житомир).
У найближчих планах – ремонт дороги у малинському напрямку та черняхівських доріг, у першу чергу по вулиці Коростенській.