![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Відновлюється і реставрується єврейське кладовище в Черняхові. Робиться це за рахунок коштів, зібраних вихідцями з нашого містечка, які нині живуть в Америці, Німеччині, Ізраїлі, Росії та місцевими жителями. Дякуємо всім за участь у відновленні.
На цьому кладовищі покояться відомі люди: учасники войни, вчителі, голови колгоспів… Світла їм пам’ять: усі вони здійснили немалий внесок у розвиток нашого Черняхова.
Клавдія Єдвабна