![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук нещодавно зазначив: «Ми воюємо, щоб відновити і віддати у комунальну власність Черняхівський комбінат хлібопродуктів. Там млин – за радянських часів зроблений, але борошно – краще за європейські зразки. Ми перетягуємо зараз канат: хто кого – чи держава регіон, чи регіон – державу. Але я впевнений, що перемога буде за нами. Тобто ми розуміємо певне монопольне становище і боремося з цим. Але з тими монополістами ми домовляємося. Можливо, це у вигляді Меморандуму потрібно зробити, що вони не купують зразу, а вони значно дешевше беруть на зберігання. І ось, коли ціна на ринку в Лондоні чи в Чикаго піднімається, то я, як власник-фермер, даю команду «Нібулону»: можеш продати стільки- то тонн, чи сотень тисяч тонн по такій-то ціні мого зерна, яке у тебе зберігається. Тобто «Нібулон» не збирається все купляти, нащо йому?»
Та не важливо чиє воно буде.
Головне,щоб працювали і податки не забували платити.