Розпорядження Президента України

Про звільнення С.Поліщука з посади голови Черняхівської районної державної адміністрації Житомирської області

Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:

Звільнити ПОЛІЩУКА Сергія Петровича з посади голови Черняхівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Виконуючий обов’язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ

5 березня 2014 року

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

17 коментарів to “Розпорядження Президента України”

 • zemlak says:

  Амінь!

 • Народ says:

  Цікаво кого пришлють наступного?

  • Володимир says:

   А чому “пришлють”? Присилали при комуняках. А зараз візьміть і запропонуйте господаря району, якщо ви такого добре знаєте, не бійтесь. Адже саме для цього був створений Майдан. Більшість жителів району бажають мати голову районної адміністрації від ВО “Свобода”. Слава Україні!

 • Юрій Малашевич says:

  ГЕРОЯМ СЛАВА!!!! НАШ РАЙОН ЯК НІКОЛИ ПОТРЕБУЄ З ОДНОГО БОКУ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА , З ІНШОГО БІЛЬШ ЖОРСТКОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ. ХРИСТИЯНСЬКІ ЦЕРКВИ ТА МОЛОДІЖНІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ СПРЯМОВАНІ НА ДУХОВНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ СУСПІЛЬСТВА ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА ОСОБЛИВЕ ВІДНОШЕННЯ ЗІ СТОРОНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ. БУДЕ ВІДПРАЦЬОВАНА ПРОГРАМА КОМПЛЕКСНОГО ІНОЗЕМНОГО ІНВЕСТУВАННЯ В ЧЕРНЯХІВСЬКИЙ РАЙОН, ЩО ЗУМОВИТЬ ЗРОСТАННЯ ВИРОБНИЦТВА ТА ЗАБЕСПЕЧИТЬ НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ. ПРИ РДА БУДЕ СТВОРЕНО ВИЩУ КООРДИНАЦІЙНУ ЕКОНОМІЧНУ РАДУ РАЙОНУ, НА КЕРІВНУ ПОСАДУ ЯКОЇ БУДЕ РЕКОМЕНДОВАНО НАЙУСПІШНІШОГО ПІДПРИЄМЦЯ РАЙОНУ, БУДЕ ВТІЛЮВАТИСЬ СИСТЕМА ВИРОБНИЧИХ ЗМАГАНЬ ТА ПЛАНУВАННЯ ВИРОБНИЦТВА, ПРОВОДИТИСЬ РОБОТА З ПОШУКУ ГРАНДОВИХ ПРОГРАМ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЯ НА ТЕРЕНАХ КРАЮ, ТОЩО. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  • Небайдужий says:

   Правильно говорите Юрій. Зразу видно нового голову РДА.

  • Денис says:

   Юрій, зліва на клавіатурі є кнопка з написом Caps Lock, перед тим як писати коментарі, перевіряйте чи вона у Вас випадково не натиснута (перевірити можна поглянувши на правий верхній кут клавіатури, зазвичай саме там знаходяться індикатори активності кнопки). Зміст Ваших коментарів і так важко вловити, а текст великими літрами ще більше утрудняє це завдання

 • Реформатор says:

  І це правильно. Адже тільки Малашевич зможе навести лад у пролетарських мізках наших чиновників

 • Іванка says:

  Прочитала коментарі, хоч посміялась.
  По-перше, яка це більшість хоче голову від ВО “Свобода”? Це сам керівник ВО і три його оточуючі людини???
  По-друге,Юрій уже і про плани свої написав. Та не все так робиться, як планується.
  Керівник району повинен бути досвідченою людиною, яка хоч щось досягла чи її хоча б поважають. А чого досяг ваш Малашевич? Ліз з своєю макулатурою щосуботи людям поміж очі? І це дійсно думка більшості Черняхівців.
  Проміняли шило на мило!!!!!
  Боже, бережи Україну!!! Боже, бережи Черняхів!!!

 • Петрович says:

  Со слов анонимных источников действительно он росматривался как реальный кандидат на пост главы РДА но в среду четверг и пятницу что то произошло, кандидатуру Малашевича реско сняли в обмен на другие предложения. Учитывая что Юрий стоит на особом счету у Кизина как совершенно прорицательный, разносторонне осведомленный и умеющий конспирировать и путать планы конкурентов кадр совсем не списан и не слит, как некоторые себя тешат. Такого отдресерованого пса не бросают потратив на его обечение масу времени и ресурсов, уж больно много знает. Пойдите в педуниверситет где он учится и спросите от нем, человек который поступил на госедарственую форму обучения, не посещая лекции поражает и громит кандидатов и докторов наук своими неординарными и энциклопедическими знаниями и заключениями. Мало того есть мнение экспертов области , что многие поставленые на должностя руководители райгосадминистраций не из команды Кизина, то есть принудительно, под давлением, будут выкачаны на деньги, а их деньги пойдут на их же розгром посредством будущих выборов, плюс в этом примит участие люстрационный комитет и прокуратуры напроч созданые под интересы Свободы.

  • Народ says:

   Прочитав Ваш комент, аж страшно стало. Зрозумів що статегія Свободи – це констпіративні кадри розставлені по всім районам з метою викачки грошей з усіх нових голів та керівників районів для розбудови власної структурованої гвардії “газетороздатчиків”.
   Аж смішно стало. І хто такі ці таємничі “эксперты области”, назвіть хоч одного. І не кладіть прокуратуру під Свободу адже це просто Ваше примітивне уявлення.
   ГОЛОВНОЮ ЛЮСТРАЦІЙНОЮ СИЛОЮ БУДЕ НАРОД.
   Слава НАРОДУ України!!!

  • Іванка says:

   Хвалебнішої оди Юрику я ще не чула. Відразу уявила ситуацію, як я хожу по університету і розпитую про нього, а здивовані викладачі і пригадати не зможуть такого “дивовижного” студента. Тільки виникає питання, чому він всього-навсього газетки роздавав? Ніхто з черняхівців його абсолютно серйозно не сприймає.

 • шаман says:

  З погляду на останні події в нашій Неньці Україні здається мені що НЕБЕСНА СОТНЯ полягла даремно. Знову продаються і купуються посади.Від тіла відкрутили одну голову та вже закінчують пришивати другу при цьому обмін речовин в організмі не змінився.Якщо так піде і далі то вже під осінь суміш бензин + масло в пропорції 3:1 знову заговорить.

 • Glas istiny says:

  Послухайте себе, шановні, про шо ви сперечаєтесь, Дзюблик, Малашевич, яка різниця це тільки гравці в чужій грі, хоча без двух минут пенсіонер рда товариш Мартиненко сказав людям якщо вибирати між Пашкою і Юриком то чогось краще хай би був Юрик. Комуніст підтримує
  націоналіста мабуть теж зачарувався його популістськими висказами про невідворотність майбутньої соціальної революції в районі. А щодо губернатора так дійсно комбінатор ще той ну нічого собі з юриста в губернатори, тож і свого Юрика протягує, яблуко від яблуні впало не далеко.

 • шаман says:

  Кабмін оголосив режим суперекономії тому райдержадміністрація вважаю взагалі не потрібна в районі.Її функції передати виконкому при райраді -толку буде більше.А хоче президент мати своє око в районі то залишити посаду якогось там уповноваженого сексота щоб “стукав” гаранту про події на ввіреній йому території.На зекономлені кошти замовити будівництво або танка або літака для війська бо останні події свідчать що і воювати будемо палками та бруківкою.БОЖЕ бережи Україну!

 • Руслан says:

  Останні події свідчать про те, що воювать будем ми, молоді. А старі які сиділи в райраді, тепер стануть її виконкомом і далі перекладати будуть бумажкі. Толку буде більше? Вони так само виносити будуть хліб на рушнику Журавському і роздадуть по 50 гривень по бабках, щоб проголосували за нього знов. Не так вони робили на минулих виборах? А тут ще й адміністрації позакривають. Нащо вони? Хай мєнти зливаються з тітушками, Партія Регіонів піднімає голову, знов робить карусєлі на виборах, сипить бабло і т.д….Толку буде більше&!

 • Юрій Малашевич says:

  Арій-Ю- Чивешалам коментує: Я два роки тому мені було смішно коли, подібні коментатори запитували в мене хто може бути цим загадковим “ЧИВЕШАЛАМОМ”, бо переорали нет і не знаходимо пояснення і визначення, тоді я глузуючи казав що це хтось з досі невідомих великих революціонерів. Наприклад хто такий коментатор НАРОД я знаю на 100%, так званна Іванка, взагалі не маю бажання дізнаватись, позаяк розумний караванщик не повинен звертати увагу на випадкових гавкаючих собак. Проте все таки маю бажання надати для Іванки історичну довідку: в середині 17 років минулого століття в Петрограді періодично з*являвся такий собі Володимир Ульянов, він же Ільїн , він же Ленін. Людина- політичний діяч, який кричав на мітингах, теж серйозно не “сприймаємий” тощо. Але особливістю цього історичного персонажа було зовсім не ті міфи які ви про нього знаєте, а та шокуюча кількість німецьких рейхс- марок які він перевозив одним траншем в столицю через територію нейтральних країн, а це на той час була майже місячна зарплата петроградських робітників. Тож всі хто з нього сміялись через рік плакали, якщо вижили.

Залишити коментар

Gallery
5 img_6080 img_6080 img_1073
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031