![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Керівна рада Черняхівської громадської організації “Україна – це МИ” висловлює слова щирої вдячності всім, хто прийшов та прийняв участь у святі Водохреща, яке відбулося 19 січня цього року на ставі смт. Черняхова. Відчуття радості та шаленого адреналіну відчули всі, хто наважився пірнути у хрещенську воду. При чім зробити це можна було як дорослим так і підліткам- на варті їх безпеки були карети швидкої та МЧС. В ході святкування всі могли поласували смачною ухою та гарячими напоями, пожертви за які буде використано організацією на придбання катамарану. Слова великої вдячності за небайдужість та підтримку у проведені свята Водохреща висловлюємо: ПП Малярчуку В.В., ПП Кальдіну С.І., начальнику управління МЧС Огородніку С.М., головному лікарю Черняхівського ТМО Ніколайчуку В.В. та заступнику голови Черняхівської районної ради Троценку В. Р.