![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
Кілька тисяч українців у вишиванках вийшли на центральні вулиці Києва, щоб традиційно пройтися маршем, співаючи народних пісень і закликаючи любити Україну.
Це вже 11-ий за рахунком «мегамарш» і цього разу він дійсно «мега», бо проводився водночас у 17 містах України та навіть поза її межами.
На своїй сторінці «Вконтакте» Олена пише: «Знаєте, я все-таки визначилася, що для мене Мегамарш. Мегамарш – це чудо, це диво, яке об’єднує силу-силенну найкращих у світі людей (ну де ви кращих бачили?!). Тут найгарніші дівчата, наймужніші хлопці, тут козаки, письменники, музиканти, тут хлопці, які вміють готувати борщ (!), тут Ви – Мегамаршівці! Ще жодного разу на Мегамарш не йшов дощ. Був трішки вітер, було трішки прохолодно, трішки спекотно – але дощу ніколи! Це ще одне підтвердження – Мегамарш творить свою погоду – позитивну, яскраву, незабутню. І ніякі природні стихії не можуть піти проти нас.
Ще одним відкриттям маршу стала участь у ньому «Літературного автобуса, на якому до «вишиваних українців» прибув гурт Kozak System. Також традиційно участь у марші взяли казкар Сашко Лірник та громадський діяч Олесь Доній.
Закінчиться марш спільним походом учасників на п’ятий фестиваль патріотичної пісні «Рутенія», який проходитиме у Маріїнському парку.
Наших багато в Києві вчиться. Хай би студенти організували своє земляцтво. І очолила б його Олена Базилівська. Або Оханська.
Оханська поїхала в Китай на 3 місяці.
Всі все знають 🙂