Тепер уже вся Житомирська область знає історію про труднощі з призначенням головного лікаря Черняхівського ТМО

Про це розповіли на сайті «Житомир.info» в статті «У Житомирській області влада вибирає головлікаря районного ТМО за партійною ознакою?». Подаємо її дослівно.
У Черняхівському районі Житомирської області призначення головного лікаря районного територіального медичного об’єднання викликало активне обговорення, яке вийшло за межі райцентру.
На початку квітня закінчився контракт у головлікаря районного ТМО і постало питання про підписання контракту з новим керівником.
Як стало відомо Житомир.info, є два кандидати на посаду головлікаря: Павло Журбенко – завідувач поліклінікою № 2 в м.Житомирі та Віталій Ніколайчук – завідувач відділом охорони здоров’я Ружинської райдержадміністрації.
Начальник управління охорони здоров’я Житомирської міськради Віктор Борщівський сказав, що Павло Журбенко зарекомендував себе як ефективний керівник міської поліклініки.
За інформацією джерел Житомир.info, голова районної адміністрації Сергій Поліщук, депутат райради від Партії регіонів, лобіює кандидатуру Віталія Ніколайчука, у якого менший стаж роботи і досвід керівництва медустановою. Головна перевага Миколайчука – членство в Партії регіонів, в той час як Журбенко – безпартійний.
На засіданні депутатської комісії, яка повинна була рекомендувати кандидатуру головлікаря для затвердження на сесії, жоден із претендентів не набрав більшості голосів. 30 березня на сесії Черняховської райради питання з призначенням головного лікаря так і не було вирішене.
Перед черговою сесією Поліщук, за словами джерела, вдається до погроз і залякування депутатів-чиновників, щоб «протягнути» свого кандидата.
Голова Черняховського райради Наталя Рибак заперечує будь-який тиск на депутатів.
«Поки це питання знято з порядку денного. Тут немає проблемної ситуації і немає ніякого тиску. У нас зараз дуже сильний депутатський корпус і все демократично », – сказала Житомир.info Наталія Рибак.
Нагадаємо, що в грудні 2011 року депутати Черняховського райради проголосували за дострокове розірвання контракту з головним лікарем Євгеном Палагіним. Правда, пізніше було прийнято рішення дати йому допрацювати до дня закінчення контракту – 4 квітня 2012 року.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (6 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

9 коментарів to “Тепер уже вся Житомирська область знає історію про труднощі з призначенням головного лікаря Черняхівського ТМО”

 • Черняхівка says:

  Труднощі в районного керівництва із самоусвідомленням, прости Господи, щоб не сказать гірше в страсну п’ятницю.

 • Саша says:

  Гуменюк,Ченков,Чорноморець-досить лізти до корита,Ваша єра кінчилась

 • Іра says:

  Гуменюк,Ченков,Чорноморец алкоголік мстять Поліщуку за голову райради і сунуть Журбенка,привикли чужий прийшов(Ченков,Палагін,)хату построїв і втік

  • Віра says:

   Не треба когось іншого алкоголіком обзивати – народ знає, хто по канавах валявся, кодувався і капався. А на рахунок чужих, то голова райради якраз і є немісцевою.

   • Іра says:

    Да ти теж видно з тієї банди.Тоді скажи хто про них хороше слово скаже.Хто весь район розграбив,весь район на камінці поміняв.Вся Черняхівщина знає,а ти їх теж за гроші покриваєш

 • nova says:

  А може бояться нового Журбенка , бо є що приховувати ? А чужа для них людина спитає , для чого районній лікарні новий екскаватор чи трактор? Де гроші, що були виділені на модернізацію та медикаменти? А хорощий хлопчик Ніколайчук питати не буде…

 • Іра says:

  Закидає всіх гуманітаркою ваш Журбенко,хату построїть і втіче.І спитати не буде з кого,як завжди

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  Ви себе чуєте , про що ви говорите , які партії , яка алкоголь ! Іде елементарна торгівля і “ЦІНА ПИТАННЯ” , яка є не малою ще не виросла до своєї потрібної позначки. А партійність тут ні дочого , як тоді можна пояснити що ПРіБЮТ висунули спільного кандидата .

Залишити коментар

Gallery
13 20 img_6080 100_1617
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930