![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
На останній сесії районної ради в обговоренні доповіді заступника голови райдержадміністрації Валерія Сингаєвського про соціально-економічний розвиток району за звітний період виступив директор ТОВ «Нива-Експо» Андрій Руденький. Він зазначив: «Видно, що за останній період є прогресивні шляхи. Є тенденції стабілізації на ринку сировини (останнім часом ціни не скачуть)». Водночас він сказав, що невдовзі (до Нового року) на його підприємстві відкриється новий цех, а отже, буде створено ще 50-60 нових робочих місць.
Депутат районної ради Іван Лук’янчук запитав, чи правда, що на “Ниві-Експо» лише 40% людей працюють офіційно. Керівник підприємства відповів, що ні. Прокурор району Марина Тарасюк, яка була присутня на сесії, заступилася за роботодавця, сказавши: «Ми здійснили перевірку – на «Ниві-Експо» всі зареєстровані».
Наостанок Андрій Руденький додав, що сьогодні люди розучилися працювати: попрацюють 2-3 дні – і кидають роботу.
Бідний Руденький: він в обговоренні доповіді начальства повинен був його хвалити, але не знайшов нічого кращого, як сказать, що ціни на сировину не скачуть – стабілізувалися.