![3 3](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Тож завтра, в суботу, 26 листопада, вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років.
У Черняхові уже вшанували. Сьогодні, в обідню перерву. Захід, організований районною владою, відбувався так: прийшли, поклали і пішли. Без слів, без свічок…
У той же час на сторінках газети «Нове життя» та сама районна влада закликає громадян прийти на поминальний захід у суботу зранку.
Владі з народом не по дорозі?