![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Про це повідомив на сесії районної ради заступник голови райдержадміністрації Влерій Сингаєвський.
Він нагадав, що на добудову школи, яка віднедавна стала одинадцятирічною, з державного бюджету виділено біля семи з половиною мільйонів гривень. Ці гроші потрібно освоїти до початку нового календарного року. Тож у будівельників залишилося досить-таки небагато часу.
Н-да, середина вересня, а освоїти до кінця року треба 7 мільйонів!