![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
У Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії „Пекар». У ньому взяли участь 19 переможців ІІ етапу цього конкурсу. Вони змагалися в теорії й практиці.
Перемогу здобула учениця Головинського ВПУ НТу Ніна Пилипчук, яка представляла на конкурсі Житомирську область.
Кожен учасник конкурсу отримав цінні подарунки від спонсорів, а від колективу Головинського ВПУ НТ – сувенірне великоднє яйце з головинського граніту.