![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Це сталося вночі з минулої середи на четвер перед позачерговою сесією сільської ради, яка мала розглянути питання демонтажу ідола. Але не встигла – пам’ятник зняли невідомі.
Отамани Соколовські очолювали боротьбу за вільну Україну в 1918 – 1920 роках проти більшовиків, кривавим ідеологом яких був саме «вождь світового пролетаріату» Ульянов-Ленін. Кілька років тому, в річницю червоного терору, в Горбулеві було відкрито пам’ятник борцям за волю України під проводом отаманів Соколовських. У цьому селі живуть і працюють нащадки славних лицарів Української революції.