![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Завтра черняхівці та гості містечка зберуться в місцевому парку імені Тараса Шевченка, щоб відзначити 200-ліття від дня народження українського Пророка й Поета. Початок заходу – о 10.00.
Хочеться вірити, що люди цієї весни прийдуть туди лише з власної волі й духовної потреби і біля підніжжя пам’ятника Шевченку кожен, хто захоче, зможе сказати те, що він думає про минуле, сьогодення й майбутнє України. Адже Тарас Григорович у першу чергу був не поетом, а пророком українського народу, пророцтва якого починають здійснюватися.
Слава Україні