![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
З метою протидії незаконному втручанню органів влади, контролюючих та правоохоронних органів у діяльності підприємств, установ, організацій, інших господарюючих суб’єктів, у прокуратурі Черняхівського району відкрито «гарячу лінію» для підприємців. Суб’єкти господарювання, законні права чи інтереси яких порушено службовими особами органів державної влади і контролю,можуть повідомити про випадки втручання у господарську діяльність упродовж робочих днів з 9 до 18 години 15 хвилин за телефоном: 4-12-50 або 4-14-57.
А куди жалітися на Черняхівську прокуратуру
“Гарячі лінії” від підприємців уже давно транспортують бабло до можновладців, пожежників, мєнтів, податківців і прокураторів у тому числі.
На поточний момент рівень довіри як владі так судовим та правозахисним органам критично низький , майже рівний ” 0 ” . Куди жалітись на нашу прокуратуру ?! Згідно Конституції України 7 розділ та “Закону України про прокуратуру” , вона є окремим спеціальним контролюючим органом державного обвинування в правоохороній та судовій системах , що підчиняється Ген прокурору України ст 122 К. У. Отже жалітись на цей орган правосуддя мажна його найвищому начальнику. Далі Ген прокурор призначається та звільняється з посади Президентом України за згодою парламенту тобто можна й ти ще вище . Хто рекомендує та узгоджує кандидатів Вища рада юстиції та вища кваліфікаційна комісія . Але все це ” Де юре ” при тому в “a priori “. Є ще варіант звернутись до уповноваженого Верховної Ради з прав людини з відповідною скаргою на дії … , ща порушують чи принижують ваші громадянські права та свободи , гідність та честь , тощо .
Сценарій один – ви жалієтеся в прокуратуру, прокуратура йде до вас із перевіркою…вашої скарги.