![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Дитячий ігровий майданчик споруджується приватним підприємцем Олегом Криницьким. Зокрема вже побудовано фундамент під капітальну огорожу об’єкта. Учора на новобудову завезли обладнання майданчика: гойдалки, гірки, лавочки та інший інвентар.
Нагадаємо, що біля районної лікарні Олег Криницький власним коштом спорудив автобусну зупинку. Також черняхівці вдячні йому за ритуальний майданчик на кладовищі.
В Україні до революції було багато меценатів і спонсорів. Добре що в наші дні вони також є.
Жаль тільки, що в Черняхові таких криницьких не знайдеш
Судячи з невпорядкованості території, майданчик відкриється ще не скоро.