![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Як не дивно, але «покращення вже сьогодні» на Черняхівщині одними з перших відчули на собі працівники районної державної адміністрації. Кожен із них із жовтня щомісяця «зобов’язаний» ходити у неоплачувану п’ятиденну відпустку «за власним бажанням»: їм, виявляється, держава не знайшла грошей на зарплатню до кінця року. Цікава історія: народним депутатам знайшла на персональні комп’ютери по 11 тисяч гривень за кожен, а держслужбовцям на місцях – ні. Враховуючи мізерні розміри окладів працівників райдержадміністрації, більше схожі на допомогу при безробітті, можна уявити, з якою радістю держслужбовці щомісяця добровільно-примусово відправляються по черзі в такі відпустки. Кажуть, начебто навіть графіки таких «відпусток» офіційно складені.
Ось в такий дивний спосіб держава піклується за своїх громадян !!!!!!
А вони мовчать і йдуть у ці відпустки….