![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
У сивій давнині – ті часи, коли прапори стали не лише засобом ідентифікації національної приналежності військових, але й символами окремих військових формувань. Національний прапор та прапор військового підрозділу – потужне джерело виховання патріотизму та підняття військового духу.
Нещодавно в Олевську, славному Олевською республікою та Поліською Січчю, зібралися козаки Древлянського міжрегіонального округу ВГО «Козацтво запорозьке». Представникам формувань різних районів Житомирщини урочисто вручили прапори. Тож є тепер своє знамено і в черняхівських козаків, яких очолює курінний отаман Микола Бутрик, і в жадьківських, якими керує отаман Олександр Прут. Вручено прапор і їхньому очільнику – отаману Новоград-Волинської паланки – Олегові Шевцову.
А чим таким корисним наші славні козаки займаються, крім того, що купляють собі ордени раз на півроку? Може, хтось підкаже? Бо тільки й чути, що їм щось вручають…