![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На території області тривають профілактичні заходи міліції під умовною назвою «Мак-2014». Правоохоронці проводять рейди з метою виявлення незаконних посівів нарковмісних рослин. Чергову ділянку минулої доби знищили у Черняхівському районі.
У селі Стирти дільничні інспектори міліції виявили незаконний посів на присадибній ділянці 53-річної місцевої жительки. Загалом під час вилучення правоохоронці нарахували 1 тисячу 852 нарковмісних рослин, які нині відправлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.
На місці події працювала слідчо-оперативна група райвідділу міліції.
Попередня правова кваліфікація правопорушення – ч.1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку або конопель) Кримінального кодексу України. Власниці ділянки загрожує покарання у вигляді штрафу від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.
Правоохоронці вкотре застерігають жителів області від порушення закону. Шановні громадяни, чітко усвідомте, що вирощування нарковмісних рослин сприяє поширенню наркоманії. І уже сьогодні хтось із ваших знайомих чи рідних може потерпати від цієї хвороби. Не сійте біду у власні родини, посіяне зло може бумерангом повернутись назад.
СЗГ УМВС України
в Житомирській області
О, пиріжки з маком… Тепер вас не буде….
ну нащо? А пироги?