![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Черняхівський район майже 5 місяців не має очільника виконавчої гілки влади: працює без голови районної державної адміністрації. Це створює значні труднощі, особливо ж зважаючи на війну на сході України.
Тому на 31-й сесії Черняхівської районної ради, яка відбулася нещодавно, голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та екології Віктор Гуменюк звернувся до своїх колег-депутатів із закликом підтримати на посаду голови Черняхівської райдержадміністрації депутата районної ради Анатолія Підлісного, директора ПП «Атлант», який був обраний до райради від політичної партії «Наша Україна».
У залі були присутні 33 депутати із 50-и обраних, у голосуванні брав участь 31 депутат. 28 із них підтримали кандидатуру Анатолія Підлісного на зазначену посаду (троє утрималося) і звернутися з відповідним листом до керівництва України.
А чого це Гуменюк запропонував Підлісного від “Нашої України”? Хіба серед литвинівців у районній раді нема достойних людей?
А в народу депутати спитали,чи хоче він Підлісного?
хай в головинців спитають чи хочуть вони його