![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Продовжуються ігри чемпіонату Житомирської області з футболу. 2 липня команда Черняхівського району «Черняхів» зіграла з футбольною командою «Штурм» (Олевськ) із рахунком 3:0. Гра для черняхівців була виграна ще до самих спортивних перегонів – принаймні таке враження складалося перед матчем.
У суботу, 9 серпня, ФК «Черняхів» зустрінеться з ФК «Стрибіж»- Червоноармійський р-н. Гра відбудеться на стадіоні «Колос».