![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Цьогоріч найпопулярнішим ВНЗ області визнано Житомирський державний університет імені Івана Франка. Саме цього літа на його подвір’ї з’явився фонтан. Він являє собою відкриту книгу, з-під якої струменить вода.
Фонтан створили наші земляки – будівельна бригада із села Троковичі. Будівельник Валерій розповів, що фонтан був зведений у стислі терміни – буквально за 2-3 тижні.
Студенти вже охрестили фонтан «плакучою книгою». От лишень незрозуміло, чиї це сльози – викладачів чи студентів. Серед останніх, до речі, багато вихідців з Черняхівщини.
Гарний фонтан, але в Черняхові кращий.