Фракція Партії регіонів у Черняхівській районній раді вимагає від «організаторів майдану прибрати з вулиць міста-героя Києва криміналітет та фашистських молодчиків»

Про це вона заявила вустами голови Черняхівської райдержадміністрації Сергія Поліщука та депутата райради від Партії регіонів Наталії Кузьменко на останній сесії Черняхівської районної ради.
Фракція Партії регіонів у Черняхівській районній раді запропонувала підтримати своє звернення до Президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів та Генерального прокурора України. Пропонуємо текст звернення (граматика та орфографія збережені):
«Ми, депутати Черняхівської районної ради Житомирської області, глибоко стурбовані розвитком подій в Україні, що відбуваються протягом грудня 2013 та січня цього року на території всієї нашої держави.
Ми ганебно засуджуємо ті події, які привели до порушення Конституції України та чинного законодавства.
Замість Євроінтеграції, за яку мітингуючі нібито виступають, вони взялися блокувати та захоплювати адміністративні та громадські будівлі, трощити на своєму шляху пам’ятники, порушуючи чинне законодавство.
Як відомо, такі події привели до загибелі українських людей, що є недопустимим.
Ми засуджуємо заяви та дії радикальних сил, що рвуться під прапором Євроінтеграції до влади.
Ми, депутати районної ради, звертаємося до громадян України із закликом не піддаватися на провокації та не брати участь в мітингах, що порушують чинне законодавство.
Ми вимагаємо від організаторів майдану прибрати з вулиць міста-героя Києва криміналітет та фашистських молодчиків, припинити нахабне втручання у внутрішні справи України іноземних політиків та держав.
Ми підтримуємо всенародно обраного Президента України Віктора Януковича, Уряд в їх зусиллях стабілізувати ситуацію в країні, повернути мир і спокій в українській родині.
Ми – за національну єдність, взаєморозуміння в суспільстві, недопущення проявів агресії та насильства.
Тільки в єдності ми можемо подолати незгоди і випробування та побудувати процвітаючу Європейську Україну.
Спокійно, врівноважено та мудро – лише так необхідно діяти в такій складний для держави час.
Ми звертаємося до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Генерального прокурора України, що зараз важливо налагодити процес переговорів, який дозволив би чути, розуміти і приймати раціональні рішення.
Принцип верховенства права, що є основою Конституції України, зараз має стати домінуючим у всіх сферах суспільного життя і на рівнях політичної діяльності.
Країні потрібна стабільність, а людям мир і злагода».
Це звернення регіоналів підтримали шестеро депутатів від Партії регіонів (у Черняхівській районній раді їх десятеро).
demotivators.org.ua-577405-3

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

8 коментарів to “Фракція Партії регіонів у Черняхівській районній раді вимагає від «організаторів майдану прибрати з вулиць міста-героя Києва криміналітет та фашистських молодчиків»”

 • Чичерін says:

  А що значить ми “ганебно” засуджуємо події? Як це можна ганебно засуджувати? Те, що ганебно називати патріотів України фашистами, то це точно.Значить регіонали і самі це розуміють? то нащо тоді засуджують?

 • игорь says:

  ГАНЬБА цій бандитській владі!!!!!!!!!!!!

 • "Фашист" says:

  Ти пахнеш димом вигорілих шин, Так пахнуть гідність, правда і свобода! Тебе не раз висміював заброда, Що ти своїй Вітчизні гідний син. А ти стояв, упертий і міцний, Незламний духом нації будитель! Твій сивий дід, повстанець, довгожитель, Не раз хрещений в полум’ї війни, Благословляв тебе на шлях гіркий, О, нелегкий він, хлопче, і не битий!.. Колючим дротом густо оповитий, Бо кров’ю вмиті праведні стежки. Долаючи тривогу, біль і страх, Твоя завчасно мати посивіла, Вона тебе, як славного Ахілла, Щовечора купає в молитвах. А в день, як стихнуть вибухи пожеж, Ти зі щитом холодним чи на ньому Через поріг до батьківського дому Черлено-чорний прапор занесеш…

 • Хробуст Юрій says:

  мдам… Привіт пане Сергію та пані Наталіє

 • Юрій Малашевич says:

  КАЖУТЬ ЩО ІСТИНА ЗНАХОДИТЬСЯ МІЖ ДВОМА ПРОТЕЛЕЖНИМИ СТОРОНАМИ, МОЖЛИВО! АЛЕ МІЖ ЗНАХОДИТЬСЯ І ПРОБЛЕМА! (Йоганн Вольфганг фон ГЕТЕ)

 • Я says:

  Наташці краще на базарі торгувати. не пасує їй районна рада, а вона – раді.

 • LA says:

  наташка і сергій! краще валіть, як звалив ваш кумир екс”прєзік”!!! ганьба вам!

Залишити коментар

Gallery
dsc083613 24 dsc09628-4 100_1508
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031