![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Минулих вихідних у Черняхівському парку імені Тараса Шевченка, незважаючи на прохолодну дощову погоду, відбулися спортивні змагання з кросу в рамках двох спартакіад – учнівської та вчительської. Дорослі та юні спортсмени й фізкультурники долали різні дистанції – від 500 метрів до 3 кілометрів.
Найшвидшими серед педагогів стали сіячі розумного, доброго й вічного з Видиборського ліцею та Некрашівської школи, друге місце посіли їхні колеги з Селянщинського спортивного ліцею та Селецької школи, третє місце розділили педагоги місцевої дитячо-юнацької спортивної та Великогорбаської шіл.
Серед учнів першість у нелегкій боротьбі вибороли селянщинські ліцеїсти та салівські школярі, на другому місці –сусіди: троковчани й некрашівці, почесне третє місце – у черняхівських гімназистів та дівочківських школярів.
Бідні діти і вчителі – в будні працюють, у вихідні бігають. А коли відпочивають?
А У НАС ВЧИТЕЛІВ НІХТО ЗА ЛЮДЕЙ НЕ ВВАЖАЄ, ОСОБЛИВО ФІЗКУЛЬТУРНИКІВ. ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ БЕЗ ВИХІДНИХІ СВЯТ.