![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
До керівної ради громадської організації надійшов лист від жителя смт.Черняхів. На основі останнього радою було прийнято рішення щодо ініціювання збіру підписів серед громадян району. Звернення від громадян будуть направленні у відповідні інстанції з метою врегулювання даного питання.
Текст листа:
“Нещодавно, до мене в гості приїздив мій товариш зі Львова. Оскільки прямого потягу до нашого населенного пункту з західної столиці не має, маршрут пролягав через Коростень, далі пересадка на приміський дизель до ст.Горбаші. В назначений час виїхав зустрічати давно очікуваного гостя. І коли на горизонті зявився потяг, з нетерпінням став чекати на його зупинку. Та потяг не зупинився й на всіх парах промчав повз мене. Розчаруванню не було меж. Вже потім зясувалося – комфортабельний регіональний потяг 877 на станції Горбаші не зупиняється. Поспіхом був змушений виїжджати в Житомир і тільки там зустрів свого товариша. Особисто в мене, як у корінного жителя Черняхова, виникло питання. Невже наше маленьке містечко, з його квітучими клумбами, автобусними зупинками та єдиним в області фонтаном розташованим у райцентрі не заслуговує на двоххвилинну зупинку комфортабельного регіонального потягу № 877? Чи можливо люди, які проживають тут, не заслуговують на задоволення скористатися цим комфортом?
Прошу, Вас, посприяти з вирішенням даного питання.”
Залишити свій підпис Ви можете в магазині “Добротна хата” (вул.Щорса, 10), “Мобільні телефони” (універмаг, 2 поверх).
Не будьте байдужими.
Черняхівська СВОБОДА підтримує данну ініціативу !
Я також підтримую вашу думку!!
Він взагалі ніде не зупиняється!!
Тільки те,що й роблять переганяють ці дизеля….називається економія соляри!Так далі не може бути,тому що це неподобство,щоб навіть ті ж пенсіонери не могли проїхати безкоштовно…невже вони не заслуговують на це….Наша влада взагалі не турбується про нас!!