![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Якби у мене був шанс прожити життя спочатку, – я неодмінно знову пов’язала б його з медициною, бо надзвичайно люблю свою професію, – сказала лікар-терапевт Черняхівського ТМО Ілла Якимівна Вахницька, отримуючи високу державну нагороду – медаль «20 років Незалежності України», яку вручив їй голова райдержадміністрації Сергій Поліщук на черговій медичній конференції.
Ілла Якимівна народилася в сім’ї, де було сім лікарів і, закономірно, обрала для себе професію, про яку багато знала з дитинства. Допомагати людям, полегшувати їх біль і страждання – високе покликання, особливий стан душі, серця і всього життя лікаря Вахницької. Тому й заслуженим є визнання Ілли Якимівни і в трудовому колективі медичних працівників району, і серед жителів Черняхівщини.
Щиро вітаю з нагородою!!! Бажаю здоров`я!!!