![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У кінці минулого тижня в Черняхівському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 80-ої річниці з дня заснування районної газети «Нове життя». На святі були присутні колишні редактори й кореспонденти часопису, у тому числі й позаштатні, обласні куратори журналістів та районне і містечкове керівництво, керівники підприємств, установ та організацій, які тісно співпрацюють із «Новим життям». Всі вони привітали редакційний колектив, вручили йому подарунки.
Колектив «Нового життя» ретельно дослідив багаторічну історію газети і на основі документальних даних, у тому числі й фотографій, за участю працівників культури та колишніх кореспондентів створив цікаве слайд-шоу, яке всі з інтересом переглянули на великому екрані будинку культури.
Народні депутати Микола Рудченко і Володимир Пєхов та президент Інституту правової політики Микола Оніщук подарували редакції газети нові комп’ютер і офісні меблі.
Працівники районного будинку культури представили на святі чудові концертні номери.
Шановнi земляки, поздоровляю Вас з ЮВIЛЕЕМ, бажаю миру, спокою та плiдноi роботи на славу людей,району та КРАIНИ!!!
Шановнi земляки, поздоровляю Вас з ЮВIЛЕЕМ, бажаю миру, спокою та плiдноi роботи на славу людей,району та КРАIНИ!!!
Анатолiй Пономаренко