![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Назва конкурсу – «Найкращий читач року-2014». У ньому брали участь найзаповзятіші книгомани Корольовського району Житомира, учні шостих-восьмих класів. Проте ніхто з них не зміг дорівнятися до черняхівської гімназистки – семикласниці Олени Юрченко, яка вирішила помірятися силами із житомирськими однолітками. Поїхала – і перемогла.
Це був районний тур конкурсу, і проходив він у першій філії Житомирської бібліотеки. Конкурсанти відповідали на різні і питання про життя і творчість Тараса Шевченка, зарубіжну літературу, авторські казки, міфологію, українські прислів’я й етнографію України.
Діти розповідали про улюблені книги. Оленка презентувала книжку української письменниці Алєки Вольських “Міла Рудик і загадка сфінкса” і впевнено перемогла. Тепер всі її друзі, вчителі і родичі бажають дівчинці перемоги в наступному етапі цього конкурсу.
Організатор цього всеукраїнського конкурсу – «Форум книговидавців». Підсумковий етап цих інтелектуальних змагань проводитиметься у Львові.
Яке миле дитя)
Квіточка і розумниця. Майбутнє України.
молодець!успіхів їїй !