![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
На наш сайт через систему додавання новин часто звертаються жителі Черняхівщини, які розповідають, як важко у нас в районі оформити право на землю. Очільники району вважали у цьому винним колишнього (і віднедавна відновленого на посаді судом) начальника місцевого відділу Держкомзему Володимира Артемчука. Про це, зокрема, йшлося у доповідній записці голови райдержадміністрації Сергія Поліщука голові облдержадміністрації Сергію Рижуку ще навесні минулого року. З-поміж різних недоліків В.Артемчука (деякі з них вже визнані судом поширенням неправдивої інформації), Сергій Поліщук наводить приклад із громадянином В.О.Бардіним, який, «сплативши відповідні кошти в землевпорядну організацію, змушений переписувати заяви щодо надання відповідних висновків та документів вказаним відділом Держкомзему…»
Видно, громадянину В.О.Бардіну таки набридло переписувати заяви і ходити в адміністрацію як на роботу – і він звернувся до Черняхівського районного суду з позовом до Комісії райдержадміністрації з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою. Суд, розглянувши, справу, постановив зобов’язати вищезазначену комісію протягом трьох тижнів таки розглянути заяву цього громадянина по суті, а також стягнути з Черняхівської райдержадміністрації на користь громадянина Бардіна заподіяну моральну шкоду в сумі 500 гривень. Рішення суду датоване 30-м січня цього року. Нагадаємо, що злощасного Артемчука було звільнено «вертикаллю» з роботи ще у вересні. То хто ж шкодив громадянину Бардіну відтоді аж до 30 січня? Суд дав чітку відповідь – райдержадміністрація.
В адміністрації мабуть є повно грошей, щоб штрафи платить. А чого таку малу зарплату своїм працівникам платять? І в отпуска за свій рахунок посилають?
В адміністрації взагалі героїчні люди працюють спеціалістами. Мало того, що зарплати малі, ще й масовкою працюють на різних заходах і старшими куди посилають – так було завжди…