Черняхівська районна бібліотека – справжній осередок патріотизму

Як відомо, 30 вересня відзначали Всеукраїнський день бібліотек. А рівно рік тому почалася активна співпраця між Черняхівською районною організацією ВО «Свобода» та Черняхівською районною бібліотекою. Предметом співпраці стали дерадянизація бібліотеки та наповнення її національно-патріотичним змістом.
І ось через рік є перші результати. Сьогодні в бібліотеці знаходяться яскраві колоритні виставки, наповненні патріотичним духом та національною атрибутикою. За сприяння місцевого націоналістичного осередку в читальному залі закладу можна зустріти такі якісні підручники й посібники, що правдиво передають історичну дійсність про боротьбу опору та діяльність ОУН-УПА в краї, як «Маловідомі сторінки з історії Житомирщини», «Діяльність ОУН та УПА на Житомирщині в 1941-1955 роках» (автор – кандидат історичних наук Вікторія Жилюк), «Український національний рух опору Тараса Бульби-Боровця: Історичний нарис» (автор – кандидат історичних наук, викладач ЖДУ ім. І. Франка Сергій Стельникович) та багато інших. Та головне те, що цей культурно-просвітницький заклад зважився позбавитися залишків комуністичної радянської марксистсько – ленінської пропагандистської літератури попри те, що це не було дозволено владою, позаяк, на думку відповідних державних органів, у книгосховищах бібліотек мають зберігатися «музейно-історичні комплекти цієї продукції» при недоступності до них широкого загалу відвідувачів закладу.
Працівники бібліотеки є активними читачами нашої партійної газети, а деякі з них – прихильниками нашої політичної сили. Наступного року закладові також буде передплачено повний номер щотижневого часопису ВО «СВОБОДА» – і відвідувачі зможуть знайомитися з нашою партійною періодикою в читальному залі.
Юрій Малашевич, голова Черняхівської «СВОБОДИ»

SDC13781SDC13780SDC13784ffBVi6ZQ2hc

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

7 коментарів to “Черняхівська районна бібліотека – справжній осередок патріотизму”

 • Богдан says:

  Слава Україні! Героям слава!

 • Яковлєва Віра says:

  Лупцює дощ, чи сипле сніг,
  А може, й сонячно надворі,
  Сиджу серед священних книг,
  Живу життям чужих героїв.

  Я відкриваю таїну,
  Штурмую все нові фортеці,
  І оголошую війну
  Тим, хто не був в бібліотеці.

 • Glas istiny says:

  І справді, від часу коли бібліотеку очолила Раїса Анатоліївна Чорноморець відбуваються неймовірно координальні зрушння в кращу сторону, звісно що цей початок сягає ще за попередньої керівниці – Світлани Василівни, котра також заслуговує на визнання , повагу та велику вдячність за збереження бібліотеки. Сьогодні відбувається справжня революція, ідуть ремонти, модернізація, оновлення, бібліотека дійсно поступово стає фундаментом інформаційного громадянського суспільства що грунтується на нових європейських вимогах сучасності та реаліях, а не совдепівських віджилостях. І плідна співпраця з широким колом неурядових організацій як що це є конструктивним і перспективним є дуже важливою, як мудро сказано: “З миру по нитці…”

 • Юрій Малашевич says:

  А якими гарними національно-патріотичними словами завершила пані Чорноморець свою святкову вітальну промову на урочистому заході, що відбувся 27 вересня в будинку культури з нагоди професійного свята: Спільними силами ми побудуємо нашу державу, збережемо її культуру, примножимо багатства УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ!( кінець цитати). Якщо в активі району є такі люди, то в УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ точно є гідне та гарантоване майбутнє. Слава Україні за таких людей.

 • Юрій Малашевич says:

  Продовжуючи свій коментар у вигляді додатку до публікації, хочу повідомити про те, що відділ з питань національної пам’яті, пропаганди та ідеолгії черняхівської “Свободи” незабаром ініціюватиме процес дослідження третього етапу геноциду Українського Народу – голоду 1946-1947 років, оргаганізованого злочинною більшовицькою партією та комуністичною окупаційною владою ссср у нашім краї. Вивчатимуться його наслідки для мешканців Житомирщини та Черняхівщини зокрема. Досі ця тема лишається маловивченою. Сподіваюсь, що бібліотеки нашого краю теж докладуться до цього, позаяк це теж їхня царина. 2017року – 70 роковини цієї трагедії, саме тоді мають бути підбиті основні підсумки та зроблено остаточний висновок з даного питання.

 • Маруся Соколовська says:

  Патріоти-націоналісти Черняхівського району раді бачити в своїх рядах Раїсу Чорноморець!

 • Юрій Малашевич says:

  Мова йде не про політизацію бібліотекарської справи , а про заповнення астрального і ментального вакууму, який виник в результаті замертвілості старої та недозрілості нової духовної культуро-ідеологічної субстанції. Ми не здатні чомусь звичайним природнім шляхом повернутись до свого коріння належним та рішучим чином, ми не можемо етнічно самоідентифікуватись та самоздійснитись, поскільки це вироджено та викорінено в нас на підсвідомому, я би сказав навіть генетичному і енергетичному рівнях самосприйняття. Ми жертви власної байдужості та навігласності, я кажу ми, бо долучаю самого себе в цю плеяду. Вся Нація потребує проходження курсу реабілітації, і цим реабілітатором є власний самогенеративний націоналізм. Тож ще раз наголошу, що справа не в зовнішній політичній ідентифікації того чи іншого районного керівника, в його здатності до внутрішньої революції особистісного перевороту, переоцінки цінностей та здатності до перелому стійких індивідуальних стереотипів. Ось тому ми повинні допомагати один одному в питаннях морального самозбереження та самовиживання як кровно-духовна спільнота мертвих, живих та ненароджених.

Залишити коментар

Gallery
1 2 9 dsc_0195
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031