![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Саме таке рішення прийняв 28 грудня Черняхівський районний суд. Крім цього, суд зобов’язує Черняхівську райдержадміністрацію відкликати з Житомирської обласної держадміністрації доповідну записку за підписом Сергія Поліщука, у якій ішлося про те, що виконуючий обов’язки начальник відділу Держкомзему в Черняхівському районі Володимир Артемчук зловживав владою та службовим становищем. Суд визнав, вищезазначену ситуацію неправдивою і такою, що порочить ділову репутацію, честь і гідність Артемчука В.В.
Правда, це рішення суду може бути оскаржене до Апеляційного суду Житомирської області протягом 10 днів протягом його проголошення
То хто в випадку чого,біде платити? Адміністрація чи Поліщук?… В цьому випадку я не на чиїй стороні. Я тільки проти того щоб за заяви Поліщука,розраховувався бюджет.Повинен заплатити особистими коштами….