Черняхівський став зариблено (оновлено фото, відео)

Сьогодні Черняхівською районною громадською організацією “Україна – це МИ” здійснено зариблення водойми, що знаходиться в центрі Черняхова. Близько третьої години дня відбувся урочистий запуск 650 кілограм однорічного карпа, загалом більше 21000 шт.   Під час запуску були присутні представники селищної ради, Житомирського головного управління охорони водних ресурсів, Житомирського обласного телебачення, редакції газети “Нове життя”. В результаті було складено відповідний акт про зариблення.

Під бурхливі оплески членів підрозділу спортивної риболовлі відбувся запуск першої партії риби. До кінця місяця організатори пообіцяли запустити в став ще толстолоба та білого амура. А весною – облагородити пляжну зону, встановити бесідки та дитячий майданчик. В планах організації також зробити станцію для човнів.

Поки ж членами “Україна – це МИ” були встановлені перила на пішохідному містку через став. Організовано добровільні чергування з метою перешкоджання бракон’єрству.  Голова ЧРГО “Україна – це МИ” Павло Дзюблик закликав всіх черняхівців не бути байдужими до малої батьківщини та долучитися до започаткованої справи.

Під час запуску було вирішено провести наступні загальні збори підрозділу спортивної  риболовлі о 10 годині ранку 4 листопада в приміщенні будинку культури. На збори було запрошено всіх бажаючих.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

19 коментарів to “Черняхівський став зариблено (оновлено фото, відео)”

 • Sufficient says:

  Молодці!!!
  Хто,як не ми

 • Невірич says:

  Здається вибори скінчилися, а Дзюблика ніяк не попустить.

 • Костянтин says:

  А чому фото риби немає??

  • Галич says:

   Нема, бо запустили туди піраній. І коли Поліщук вчерговий раз знайде для ставка грабителів-орендарів – то вони їх зїдять.

   • Костянтин says:

    я думаю що його не тільки вони зїдять, але і ті хто вкладає заре туди свої кошти і сили, а таких вже не мало)

 • Іще щоб хтось вас поів,сволот,то взагалі б стало легше жити,навіть тій рибі що там була

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Це гарна та суспільно корисна справа тут місця для критики абсолютно немає . Може хтось знає такого вченого-соціолога , філософа та історика здається Миколу Гумільова він вивів закони суспільно історичного прогресу розвитку цивілізації – “Закон пасіонарності”: згідно якого успіх розвитку держави і суспільства залежить від пропорційного відсоткового співвідношення кількості високодуховних індивідів здатних на самопожертву та віддачу себе заради загалнонаціанального блага та протележною їй бездуховною егоїстичною частиною котрі використовують суспільство заради власного задоволення , тобто ставлять свої інтереси вище інших. Відповідно коли перша група оптимістів , а це як правило меншість щось намагається робити з будь якою мотивацією , то протилежна більшість завжди буде їх критикувати і заважати. На жаль зараз коофіцієнт пасіонарності нашого з вами суспільства найнижчій за всю історію .Тож якщо держава не буде стимулювати розвиток в першу чергу релігійних , благодійних , громадських організацій типу “Україна ЦЕ-МИ”, тобто неурядові інститути громадянського суспільства , Україна вже скоро може перестати існувати . Отже розвиток подібних громадських організацій є вельми неохідний.

 • Костянтин says:

  ось є відео http://www.youtube.com/watch?v=dSuOtPqJc5g думаю потрібно добавити на сайт

 • Sufficient says:

  Головне Гречаного з Генчиком по ночам не допускати до ставка

 • Невірич says:

  А це правда що цієї ночі на ставку зловили браконєра з Житомира і наклали штраф у розмірі 34 367 гривень?

 • Солоха says:

  Цікаво у нас виходить. Люди стараються, щось роблять, а в результаті сволота. Без вас легше жити.
  Микола, а чого ж ви не кричали коли воду зі ставка спускали, чи комбікормовий на металолом вирізали, землю по району незаконно захвачували. А може і ваша доля в цих справах?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Є прпозиція розділити став на нейтральні і територіальні води ,з правом дальнійшої приватизації своїх часток! правда як бути з протоколо визначення меж ? Да питання ! Ще потрібно з риб навчити межі непорушувати. Для Солохи можна виділити центральну акваторію , насипати їй безлюдний острів, будинок на воді , коной, та книжку про Кусто щоб не втопилась і риб по кличках не путала.

  • Солоха says:

   Дуже прикро Арію, що Вас на довго не вистачило і Ви опустились до примітивних образ. А от з прізвищами та й голосами в голові потрібно щось робити, а ще краще сходіть до професіонала. В нас їх достатньо в ТМО. Питання навіщо засмічувати голову собі та іншим історичними постатями яких путаєш! Зайшов би в інет та й перед тим як писати ахінеї перевірив би данні. Роби щось а не патякай!!!

  • Солоха says:

   Різниця між людьми є ще й дуже велика. Ви б Арію вивчили крім історії ще й анатомію трішки!

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Відповідь ЛЕХу : Микола , Лев Гумільов яка різниця в мене в голові стільки імен та прізвищ щоб ти тільки знав, а для того щоб щось знати треба книжки читати і розумних людей слухати , а не в мережі сидіти, Допобачення серед коментародавців даного сайту я не знайшов нікого цікового для себе . Коментувати немає ні потреби ні сенсу.

 • Невірич says:

  Що ви шановні заїлись. Радійте що щось робиться в районі ще й самими людьми. Не забувайте про людяність. Таке враження щоб не на сайті то б повбивали одне одного.

Залишити коментар

Gallery
9 24 27
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031