![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Черняхівські гімназисти продовжили традиції випускників двох попередніх років і з колядками та щедрівками привітали своїх земляків. Вони відвідали оселі черняхівців, а також підприємства, установи та організації містечка. Цьогоріч лідерами гурту колядників-щедрувальників стали одинадцятикласниці Анна Іщенко та Наталя Шлапак.
Юнаки й дівчата вирішили, що цього року допоможуть вихованцям Потіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами. Що купити – узгодять із адміністрацією закладу. До того ж виступлять перед однолітками із зимовою казкою.
Вони є майбутня єліта України.