![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Відбувся перший тур чемпіонату області з футболу. Змагалися юнаки 1997-1998 років народження. Черняхів виграв у Житомира: 2-1.
Матч відбувся в четвер, 4 жовтня. Черняхів приймав найкращу команду області – «Житомир Полісся». Житомиряни були впевнені в перемозі, але черняхівці показали , що здатні зібрати всі сили для перемоги такого сильного суперника. Голи забили Леонід Грусевич та Денис Янчевський.
Чого нема фоток матчу?
Найкращі!:)
Немає фоток,бо не було кому фотографувати,але на наступній грі я це виправлю.дякую)