![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
Двоє черняхівців – Богдан Краснобокий та Денис Бруцький – взяли участь у чемпіонаті України з армспорту, який нещодавно відбувся в Харкові. Зробили вони це за матеріальної підтримки народного депутата України Павла Дзюблика.
Богдан працює в ТОВ «Даніко», а Денис – в ТОВ «Рельполь Альтера».
Хлопці виступали у складі збірної Житомирщини, що нараховувала вісім спортсменів і посіла восьме загальнокомандне місце. Богдан Краснобокий виборов 5-е місце в особистому заліку, Денис Бруцький – 7-8.
Загалом у змаганнях мірялися силами більше 150 спортсменів із 19 областей України.
Команда виступила непогано – за словами самих спортсменів, на тверду четвірку. Бо ж рівень учасників на чемпіонаті України надзвичайно високий: збірна України – одна з найсильніших як на європейській, так і світовій аренах.
Форму та екіпірування для збірної області з армспорту допомогло придбати ТОВ Даніко.