![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
6 січня працівники міліції Черняхівського РВ в ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання під час санкціонованого огляду будинку 39-річного жителя району виявили та вилучили обріз мисливської двоствольної рушниці, яку направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.
11 січня до Черняхівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від жительки району. Пенсіонерка повідомила, що з її будинку невідомим викрадено 4 тисячі гривень.
Працівники міліції за підозрою у вчиненні злочину затримали 24-річну місцеву жительку. Ведеться слідство.