![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Минулої суботи у спортивному залі Черняхівської гімназії відбувся турнір із бадмінтону, який був названий його учасниками і організаторами Передноворічним. У парних змаганнях чоловіків перемогли Петро Крисюк і Микола Грищенко. Друге місце вибороли Віктор Штикало і Віктор Дзюблик, третє – Юрій Поліщук ій Олександр Паламарчук.
У п’ятницю, 30 грудня, там же відбудеться Передноворічний турнір із бадмінтону серед дітей.
Нагадаємо, що бадмінтон є олімпійським видом спорту. В останні роки найсильнішими вважаються спортсмени Данії, Індонезії, Великобританії, Малайзії, Швеції, Японії, Китаю.
Молодці!!!
Тільки треба більше молоді залучати. а не тільки влаштовувати таки собі міжусобійчики.